News

News zdjęcie id 630

Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice

07.12.2016

W niedzielę, 4 grudnia 2016 roku, w hali Zespołu Szkół w Sieroszewicach odbył się Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice dla kategorii „Żak”. W Turnieju wystartowało 6 zespołów: GKS ISKRA-PROSNA Sieroszewice I, GKS ISKRA-PROSNA Sieroszewice II, KP CALISIA 14 Kalisz, AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA Brzeziny, KUKS Zębców 6 Ostrów Wlkp., LKS Gołuchów. Mecze były rozgrywane w systemie „każdy z każdym”, po 12 minut. Zawody prowadziła para sędziowska: Julian Michalak oraz Mateusz Matuszak, a komentatorem był Andrzej Barczyński. U wszystkich zawodników można było zauważyć bardzo duże zaangażowanie, dzięki czemu poziom turnieju stał na wysokim poziomie. Dodatkowo młodzi piłkarze byli dopingowani przez licznie zgromadzonych kibiców. Po zaciętych meczach zwycięzcą turnieju okazała się drużyna LKS Gołuchów. Drugie miejsce minimalnie ustępując zwycięzcy zajęła pierwsza drużyna GKS ISKRY-PROSNY Sieroszewice. Na najniższym stopniu podium stanęła AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA Brzeziny. Czwarte miejsce zajęła KP CALISIA 14 Kalisz, piąte miejsce zajął drugi zespół GKS ISKRY-PROSNY Sieroszewice, natomiast szóste drużyna KUKS Zębców 6 Ostrów Wlkp. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Mikołaj Malinowski z AKADEMII PIŁKARSKIEJ REISSA Brzeziny, najlepszym bramkarzem Kamil Witucki z LKS Gołuchów, a najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Olivier Inerowicz z GKS ISKRA-PROSNA Sieroszewice I. Puchary, dyplomy oraz statuetki wręczyli Przewodniczący Rady Gminy Sieroszewice, a zarazem Prezes GKS ISKRA-PROSNA Sieroszewice Paweł Siwak oraz Jerzy Kucharski reprezentujący Urząd Gminy Sieroszewice.