Logo Gmina Sieroszewice

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 3501
W sumie: 24684

News

News zdjęcie id 619

"Ekologiczna Choinka" - konkurs plastyczny Ekoklubu

29.11.2016

Mieszkańców Gminy Sieroszewice

        zapraszamy  do udziału w konkursie plastycznym  na kartę świąteczną

 1. Celem konkursu jest zaktywizowanie młodszych i starszych mieszkańców naszej gminy do działalności artystycznej, wywołanie nastroju Świat Bożego Narodzenia i propagowanie recyklingu.
 2. Zachęcamy uczestników do wykorzystania w pracy nad choinką materiałów będących odpadami, nadających się do ponownego wykorzystania np. papierków po cukierkach, korków, starych płyt  DVD, resztek sznurka, odprutych guzików i tym podobne. Materiałem twórcy  świątecznego ekologicznego drzewka mogą być także materiały przyrodnicze takie jak np. patyczki, korale jarzębiny, nasiona, kamyki i tym podobne. Twórca ekochoinki może te dwa rodzaje surowca łączyć w swojej pracy.
 3. Format pracy A-4( kartka z bloku technicznego).
 4. Praca powinna być dziełem samodzielnym
 5. Zabezpieczone, opisane prace należy dostarczyć najpóźniej do 13 grudnia 2016r. pod adres siedziby Stowarzyszenia EKOklub, 63-405 Wielowieś, ul. Grabowska 2 z dopiskiem „Biblioteka”. Na drugiej stronie należy podać: imię i nazwisko Autora, wiek Autora, miejscowość, tel. kontaktowy. W przypadku prac wykonanych pod kierunkiem nauczycieli/ wychowawców prosimy o podanie danych tychże opiekunów i stempel placówki.
 6. Rozstrzygnięcia konkursu dokona komisja w następujących kategoriach
 • kat.1  klasy „0”  i przedszkola
 • kat. 2 klasy I-III SP
 • kat. 3 klasy IV-VI SP
 • kat 4 klasy gimn.
 • Kat 5. dorośli mieszkańcy Gminy Sieroszewice
 1. Najpiękniejsze i najciekawsze prace zostaną nagrodzone przez Stowarzyszenie EKOklub. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 20 grudnia 2016 r. o godz. 10:00 w siedzibie EKOklubu ( ZS w Wielowsi, ul. Grabowska 2). Uroczystości towarzyszyć będzie wystawa nadesłanych prac.
 2. Nagrodzone prace i relacja z wydarzenia zostaną opublikowane na łamach strony internetowej www.ekoklub.org.pl oraz w gminnym biuletynie informacyjnym.

Do świątecznych inspiracji i twórczej kreatywności w przyjaźni z Naturą zachęcają:

 Halina Kaźmierczak- autorka konkursu, oraz Dorota Kaźmierczak- organizator konkursu.

Ogłoszenie o konkursie - pdf.

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.