W tym miesiącu: 3491
W sumie: 24674

News

News zdjęcie id 523

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice i Starosty Ostrowskiego

16.08.2016

W niedzielę, 14 sierpnia 2016 roku, na boisku Orlik w Sieroszewicach odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice i Starosty Ostrowskiego. W turnieju wzięło udział pięć drużyn z rocznika 2001 i młodsi. Były to zespoły: TJ Jaroměřice, JKS Jarota Jarocin, NKS Start Namysłów, KP Victoria Ostrzeszów i GKS Iskra-Prosna Sieroszewice. Każdy mecz trwał 16 minut, a sędziowali: Kaja Szymańska i Julian Michalak. Komentatorem zawodów był Andrzej Barczyński. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie. Młodych piłkarzy dopingowali licznie zgromadzeni kibice. Zwycięzcą turnieju została drużyna TJ Jaroměřice z Czech. Drugie miejsce zajęła drużyna GKS Iskra-Prosna Sieroszewice. Na trzecim miejscu uplasował się zespół JKS Jarota Jarocin. Czwarte miejsce zdobyła ekipa KP Victoria Ostrzeszów, a piąte - NKS Start Namysłów. Najlepszym strzelcem został Jakub Orłowski z JKS Jarota Jarocin, najlepszym bramkarzem – Damian Mielcarek z GKS Iskra-Prosna Sieroszewice, a najlepszym zawodnikiem – Josef Valenta z TJ Jaroměřice. Medale i puchary piłkarzom wręczali: zastępca wójta gminy Sieroszewice Ryszard Boduch, radny powiatowy Arkadiusz Wojtczak, przewodniczący Rady Gminy Sieroszewice, a zarazem prezes GKS Iskra-Prosna Sieroszewice Paweł Siwak, działacze sportowi: Roman Kamzol i Marcin Masłowski. Nad całością turnieju czuwał trener i animator sportu Dariusz Płóciennik. Pomagali mu trenerzy Iskry-Prosny Sieroszewice Jacek Płomiński i Damian Dera. Opiekę medyczną sprawowała Anna Siwak.