Logo Gmina Sieroszewice

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 2016
W sumie: 23199

News

News zdjęcie id 335

Nagrody za kartki walentynkowe

25.02.2016

Podsumowanie konkursu plastycznego na najładniejszą kartkę walentynkową i wręczenie nagród odbyło się w środę, 24 lutego 2016 roku, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sieroszewicach z udziałem zastępcy wójta Ryszarda Boducha. Do udziału w konkursie na wykonanie kartki walentynkowej zaproszono uczniów szkół podstawowych. Była to już dziesiąta edycja konkursu cieszącego się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci, a jego pomysłodawcą jest Maria Marciniak, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach. Na konkurs wpłynęła rekordowa liczba prac, bo aż 166. Przy ocenie kartek walentynkowych jurorzy brali pod uwagę: samodzielność, wyraz artystyczny, pomysłowość i estetykę wykonania. Komisja w składzie: Maria Marciniak (dyrektor biblioteki), Janina Maciaszek (bibliotekarka) i Ewa Kotowska-Rasiak (redaktor portalu internetowego biblioteki) wybrała 26 najładniejszych prac.

Laureaci w kategorii Szkoły Podstawowe kl. I-III: Dagmara Krawczyk (Szkoła Podstawowa w Masanowie), Jakub Kochanek, Martyna Kowalczyk (Szkoła Podstawowa w Parczewie), Wiktoria Kasprzak, Karina Łyszczyńska, Ksawery Nadolski, Zuzanna Pasiak (Szkoła Podstawowa w Rososzycy), Konrad Kociemba, Arkadiusz Maląg, Natalia Mielcarek, Mikołaj Szymczak (Szkoła Podstawowa w Sieroszewicach), Julia Spalona, Miłosz Spalony (Szkoła Podstawowa w Zamościu), Julia Cieśla (Szkoła Podstawowa w Gostyczynie).

Laureaci w kategorii Szkoły Podstawowe kl. IV-VI: Oliwia Błaszczyk, Sylwia Rewers (Szkoła Podstawowa w Masanowie), Wiktoria Jessa, Konrad Walczak (Szkoła Podstawowa w Rososzycy), Zuzanna Kapałka, Lidia Mielcarek (Szkoła Podstawowa w Sieroszewicach), Maria Setecka (Szkoła Podstawowa w Strzyżewie), Agata Bilska, Maja Marchwicka, Patrycja Ptasznik (Szkoła Podstawowa w Wielowsi), Dominika Agata, Łukasz Marek (Szkoła Podstawowa w Zamościu).

Laureatom dyplomy i nagrody wręczył zastępca wójta gminy Sieroszewice, który gratulował wykonania ładnych kartek walentynkowych. - W imieniu Pana Wójta Czesława Berkowskiego i własnym chciałem podziękować za to, że wzięliście tak licznie udział w tym konkursie. Laureatom gratuluję wykonania pomysłowych prac. Ilość uczestników konkursu napawa optymizmem. Takie konkursy to bardzo ciekawa inicjatywa, ponieważ dzieci mogą wykazać się i poszerzyć swoje umiejętności – powiedział Ryszard Boduch. Przez dwa tygodnie prace będzie można oglądać na wystawie pokonkursowej w bibliotece w Sieroszewicach. Więcej zdjęć i film z rozstrzygnięcia konkursu można zobaczyć na stronie internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach: www.biblioteka-sieroszewice.pl

Autor: Ewa Kotowska-Rasiak

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.