Logo Gmina Sieroszewice

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 13521
W sumie: 294786

News

News zdjęcie id 1976

POLICYJNY TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZWEŃSTWIE

04.12.2019

Natalia Kwiatek ze Szkoły Podstawowej w Parczewie  została zwycięzcą gminnego półfinału Policyjnego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie „Najlepszy z najlepszych”.  

We wtorek, 26 listopada 2019 roku, w Urzędzie Gminy w Sieroszewicach odbył się gminny półfinał  Policyjnego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie „Najlepszy z najlepszych”, który był skierowany do uczniów szkół podstawowych. Organizatorem turnieju jest Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Natalia pokonała reprezentantów wszystkich szkół z terenu naszej gminy! Był to drugi etap konkursu, którego tematyka dotyczy szeroko rozumianego bezpieczeństwa, zasad ruchu drogowego, pierwszej pomocy przedmedycznej, historii i teraźniejszości policji, stopni policyjnych oraz specyfiki pracy tych służb. Tytuł laureata dał przepustkę uczennicy do reprezentowania szkoły i gminy w ostatnim, powiatowym etapie, który będzie miał miejsce 10 grudnia br. w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim.

Dyplomy i nagrody ufundowane przez Urząd Gminy w Sieroszewicach wręczył uczniom Wójt Gminy Anatol Piaskowski, który gratulował uczestnikom turnieju dużej znajomości wiedzy o bezpieczeństwie.

Opracowała: Marzena Sztukowska  

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.