News

News zdjęcie id 1437

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

15.12.2018

W niedzielę, 9 grudnia 2018 r. w hali sportowej w Sieroszewicach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Orlików (rocznik 2008 i młodsi). W turnieju wystartowało 6 zespołów: dwa zespoły gospodarzy – Iskry Prosny Sieroszewice, Pogoń Nowe Skalmierzyce, Raszkowianka Raszków, Gorzyczanka Gorzyce Wielkie oraz Maraton Czajków. Mecze były rozgrywane w systemie „każdy z każdym”, po 12 minut. Zawody prowadziła para sędziowska Patryk Pakuszewski oraz Mateusz Walisiak. Zawodnicy byli dopingowani przez licznie zgromadzonych kibiców. Po bardzo zaciętych i wyrównanych spotkaniach zwycięzcą turnieju okazała się Raszkowianka Raszków, przed drugą drużyną Iskry Prosny Sieroszewice. Na najniższym stopniu podium stanęła Pogoń Nowe Skalmierzyce. Czwarte miejsce przypadło Gorzyczance Gorzyce Wielkie, piąte miejsce pierwszemu zespołowi Iskry Prosny Sieroszewice, a szóste miejsce zajął Maraton Czajków. Najlepszym strzelcem turnieju został Jan Kaźmierczak z Raszkowianki Raszków, najlepszym bramkarzem Bartosz Liberski, także z Raszkowianki, a najlepszym zawodnikiem został Bartłomiej Jezierski z Pogoni Nowe Skalmierzyce. Puchary, medale, statuetki oraz dyplomy wręczyli Radni Powiatu Ostrowskiego - Arkadiusz Wojtczak i Zdzisław Jaźwiec, oraz przedstawiciele Zarządu Iskry Prosny Sieroszewice.