News

News zdjęcie id 1436

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice

15.12.2018

W sobotę, 8 grudnia 2018 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Sieroszewicach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice dla rocznika 2005. W turnieju wzięło udział 5 zespołów, które zmierzyły się ze sobą systemem „każdy z każdym”. Turniej otworzył Prezes Iskry Prosny Sieroszewice – Marcin Masłowski. Po zaciętych meczach zwycięzcą turnieju okazała się Olimpia Brzeziny. Drugie miejsce zajął KUKS Zębców. Trzecie miejsce zajęła Iskra Prosna Sieroszewice, czwarte – Odolanovia Odolanów, a piąte Victoria Ostrzeszów. Najlepszym strzelcem turnieju został Mateusz Prokop z Odolanovii Odolanów, najlepszym bramkarzem – Konrad Paprocki z Olimpii Brzeziny, a najlepszym zawodnikiem został Kacper Obsadny z Victorii Ostrzeszów. Po zakończeniu turnieju puchary, medale, statuetki oraz dyplomy wręczyli: Anatol Piaskowski – Wójt Gminy Sieroszewice, Bartosz Kubica – Radny Gminy Sieroszewice oraz przedstawiciele Zarządu Iskry Prosny Sieroszewice.

W turnieju wzięli udział:

Oliwier Stodolny, Mikołaj Korczak, Jakub Walczak, Kacper Sztukowski, Eryk Szuleta, Kamil Bilski, Kacper Strzeliński

Autor: Jacek Płomiński