Logo Gmina Sieroszewice

News

News zdjęcie id 1126

Kartki walentynkowe nagrodzone

09.02.2018

Podsumowanie konkursu plastycznego na najładniejszą kartkę walentynkową i wręczenie nagród odbyło się w czwartek, 8 lutego 2018 roku, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sieroszewicach z udziałem zastępcy wójta Ryszarda Boducha. Do udziału w konkursie na wykonanie kartki walentynkowej zaproszono uczniów szkół podstawowych. Była to już dwunasta edycja konkursu cieszącego się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci, a jego pomysłodawcą jest Maria Marciniak, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach. Na konkurs wpłynęły 104 prace. Przy ocenie kartek walentynkowych jurorzy brali pod uwagę: samodzielność, wyraz artystyczny, pomysłowość i estetykę wykonania. Komisja w składzie: Barbara Biernat (przewodnicząca), Arleta Walczak i Ewa Kotowska-Rasiak (członkinie) wybrała 25 najładniejszych prac.

Laureaci w kategorii Szkoły Podstawowe kl. I-III: Amelia Matuszewska (Szkoła Podstawowa w Droszewie), Weronika Śniatała (Szkoła Podstawowa w Masanowie), Natalia Kwiatek (Szkoła Podstawowa w Parczewie), Wojciech Jessa, Hanna Mendera, Marcelina Nosal, Szymon Warga (Szkoła Podstawowa w Rososzycy), Eryk Gryglewski, Maciej Szukalski (Szkoła Podstawowa w Strzyżewie), Alicja Gebel, Lena Mateusiak (Szkoła Podstawowa w Wielowsi), Zofia Warga (Szkoła Podstawowa w Zamościu),

Laureaci w kategorii Szkoły Podstawowe kl. IV-VII: Julia Cieśla (Szkoła Podstawowa w Gostyczynie), Patryk Komin, Jakub Król, Wiktoria Sitek (Szkoła Podstawowa w Masanowie), Aleksandra Bartnik, Zuzanna Bartoszek, Emilia Łyszczyńska, Weronika Mielcarek (Szkoła Podstawowa w Rososzycy), Konrad Kociemba (Szkoła Podstawowa w Sieroszewicach), Maria Setecka, Jan Setecki (Szkoła Podstawowa w Strzyżewie), Kinga Kłokowska (Szkoła Podstawowa w Wielowsi), Aleksandra Moś (Szkoła Podstawowa w Zamościu).

Laureatom dyplomy i nagrody wręczył zastępca wójta gminy Sieroszewice Ryszard Boduch, który gratulował uczniom wykonania ładnych kartek walentynkowych i zachęcał do udział w kolejnych konkursach organizowanych przez bibliotekę. Przez dwa tygodnie prace będzie można oglądać na wystawie pokonkursowej w bibliotece w Sieroszewicach. Więcej zdjęć i film z rozstrzygnięcia konkursu można zobaczyć na stronie internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieroszewicach: www.biblioteka-sieroszewice.pl.

Autor: Ewa Kotowska-Rasiak

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.