Logo Gmina Sieroszewice

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 2517
W sumie: 23700

News

News zdjęcie id 1073

Szkoła Podstawowa w Masanowie w projekcie DRUŻYNA ENERGII

18.12.2017

DRUŻYNA ENERGII to sportowo - edukacyjny ogólnopolski turniej skierowany do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych. Główny cel to zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej. Pomóc w tym mają ambasadorzy – Krzysztof Golonka, Bartosz Ignacik, Marek Citko oraz Krzysztof Ignaczak.

Aby wejść do programu uczniowie wraz z  opiekunem Panią Natalią Jankowską musieli nagrać filmik, w którym prezentują sportowy charakter swojej szkoły. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Masanowie  pokazali swoją aktywność i udało się!

Do programu zgłosiło się 600 szkół z różnych regionów Polski. Do dalszego etapu przechodziło 100 szkół. I te 100 szkół z najciekawszymi zgłoszeniami otrzymało zestawy strojów sportowych New Balance i weźmie udział w Drużynie Energii. Będzie to również Szkoła Podstawowa w Masanowie. 

Pierwsza edycja Drużyny Energii to zmagania piłkarskie oraz siatkarskie. Uczestnicy turnieju przez siedem miesięcy, od grudnia do czerwca, będą zachęcani do podejmowania sportowych wyzwań. W każdym miesiącu jury wybierze najbardziej zaangażowaną szkołę, do której przyjedzie drużyna ambasadorów i przeprowadzi turniej sportowych wyzwań i umiejętności. 

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.