Logo Gmina Sieroszewice

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 1480
W sumie: 22663

News

News zdjęcie id 1062

Zaproszenie na koncert kolęd

08.12.2017

KOLĘDY ŚWIATA – WYJĄTKOWY KONCERT KOLĘD

 W STRZYŻEWIE

Kup bilet na koncert i podaruj bliskim najlepszy prezent na święta!

Każdy kto w czasie Świąt Bożego Narodzenia lubi słuchać czy śpiewać nie tylko polskie kolędy ale i znane i uwielbiane na całym świecie christmas songs, ucieszy się na ten koncert.

W nadchodzące Święta zapraszamy Państwa na wieczór pełen uśmiechu, wzruszeń i najcieplejszych, świątecznych emocji, na niezwykły i niepowtarzalny koncert Kolęd Świata.

W ciekawych miejscach, a więc kościołach i katedrach największych polskich miast odbędzie się koncert, w trakcie którego będzie można usłyszeć takie świąteczne utwory jak między innymi Feliz Navidad, White Christmas, Have Yourself a Merry Little Christmas, Jingle Bells, I’ll be home for Christmas. Utwory te zaprezentuje utalentowany duet wokalistów (Michał Kaczmarek) przy akompaniamencie jazzowego bandu. Nie zabranie również najpiękniejszych polskich kolęd, takich jak m.in. Cicha noc, Lulajże Jezuniu, Hej kolęda, kolęda, Bóg się rodzi, gdzie dodatkowo usłyszymy akompaniament instrumentu klasycznego.

***

Miejsce i  termin koncertu:

Strzyżew – 27 grudnia 2017 r. godz. 17.00 – Kościół Filialny w Strzyżewie Parafia Polskokatolicka ulica Kościelna Gmina Sieroszewice

***

Ceny biletów:

 

VIP – 95 zł

Dorośli  – 49 zł.

Młodzież – 24 zł

Dzieci za darmo.

 

Bilety do nabycia w parafii. W Biurze Parafialnym można zamawiać telefonicznie tel. 62 73 10 121

                                         SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.