News

News zdjęcie id 950

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice

22.08.2017

W sobotę, 19 sierpnia 2017 roku, na boisku Orlik w Sieroszewicach odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sieroszewice. W turnieju wzięło udział sześć drużyn z rocznika 2008 i młodsi. Były to zespoły: GKS Orlik Kraszewice, Raszkowianka Raszków, Szczyt Szczytniki, KUKS Zębców Ostrów Wielkopolski, Akademia Piłkarska REISSA Brzeziny i GKS Iskra-Prosna Sieroszewice. Każdy mecz trwał 12 minut, a sędziowali: Dawid Borusiak i Adam Perz. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie. Młodych piłkarzy dopingowali licznie zgromadzeni kibice. Zwycięzcą turnieju została drużyna GKS Orlik Kraszewice. Drugie miejsce zajęła ekipa Raszkowianki Raszków. Na trzecim miejscu uplasował się zespół GKS Iskra-Prosna Sieroszewice. Kolejne miejsca zajęli: Szczyt Szczytniki, KUKS Zębców Ostrów Wielkopolski, Akademia Piłkarska REISSA Brzeziny. Najlepszym strzelcem został Jan Kaźmierczak z Raszkowianki Raszków, najlepszym bramkarzem – Mikołaj Cebula z GKS Orlik Kraszewice, a najlepszym zawodnikiem – Jakub Cierniewski z KUKS Zębców Ostrów Wielkopolski. Medale i puchary piłkarzom wręczali: wójt gminy Sieroszewice Czesław Berkowski, radny powiatowy Arkadiusz Wojtczak, przewodniczący Rady Gminy Sieroszewice, a zarazem prezes GKS Iskra-Prosna Sieroszewice Paweł Siwak. Nad całością turnieju czuwał trener i animator sportu Dariusz Płóciennik. Pomagał mu trener Iskry-Prosny Sieroszewice Jacek Płomiński. Opiekę medyczną sprawowała Beata Michalak.