Logo Gmina Sieroszewice

News

News zdjęcie id 846

Zwyciężczyni konkursu KRUS-u z Masanowa

12.06.2017

Dnia 7 czerwca 2017 r. Dagmara Krawczyk uczennica klasy III Szkoły Podstawowej w Masanowie w Wielkopolskim  Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu z rąk wicewojewody wielkopolskiego Marleny Maląg oraz wicekuratora Wielkopolskiego Kuratorium w Poznaniu Krzysztofa Błaszczyka odebrała nagrodę za zdobycie I miejsca w konkursie zorganizowanym przez  Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Na podsumowanie konkursu zaproszenie otrzymali: laureatka konkursu z mamą, kierownik Placówki Terenowej w Ostrowie Wielkopolskim Zdzisław Jaźwiec oraz dyrektor szkoły Renata Suchorzewska,  pod kierunkiem której praca została wykonana. Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem "Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa" i miała na celu zwrócenie uwagi na zagrożenia związane z nieumiejętnym posługiwaniem się substancjami chemicznymi, używanymi w gospodarstwie rolnym. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W Wielkopolsce do konkursu zgłoszono ponad 7 tysięcy dziecięcych prac.

Na zakończenie części oficjalnej, wszystkich zaproszonych gości zaproszono na wystawę, która kończy wojewódzki etap konkursu - najlepsze prace ocenione zostaną przez krajową komisję konkursu i będą miały szanse na zwycięstwo podczas warszawskiego finału.

W następnej części spotkania laureaci konkursu wraz z osobami im towarzyszącymi udali się do Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego na warsztaty edukacyjne, gdzie mieli możliwość poznania m.in. następujących laboratoriów: humanistyka cyfrowa – bezpieczna i zgodna ze światowymi standardami archiwizacja danych cyfrowych, inteligentne otoczenie – aplikacje i usługi wsparcia niezależności osób z niepełnosprawnościami, nowe media – modelowanie i animacja 3D.

Wójt gminy zaprasza

Czesław Berkowski

Przyjęcia interesantów : 

w godzinach pracy Urzędu Gminy

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.